Bulgarian Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура за държавната полиция от Димитър Русев

Go down

Кандидатура за държавната полиция от Димитър Русев Empty Кандидатура за държавната полиция от Димитър Русев

Писане  FastKill3r Съб Ное 24, 2012 9:42 pm

Име в играта:Dimitur_Rusev (Така ще се пиша, сървърът е с парола, затова немога да вляза)
Имате ли паспорт:Не (Но ще имам когато е отворен)
Имате ли Лиценз:Не (Но ще имам)
От кога играете: Roleplay играя от 2 години (А наскоро намерих този много добър сървър Smile )
Били ли сте полицай преди:Не (Но в много други съм бил лидер на SAPD, FBI)
С какво можете да Помогнете на RCPD:Искам да постъпя в полицейското управление на Red Country , защото искам да накажа всички, които не следват правилата, които извършват кражби, измами, грабежи, убийства и други престъпления. Когато бях таксиджия се научих да карам автомобил много добре, научих разположението на всички улици, най-кратките пътища от едно място до друго в градовете, тайните пътеки и правила за движението и мисля че ще съм много добро попълнение в полицията. Искам да съм полицай, защото ние трябва да помогнем на полицаите, които постоянно се борят с престъпниците, като се изправят пред риска от опасност да загубят живота си и мечтите си, защитавайки здравето живота собствеността и имуществото на хората. Смятам, че да си полицай е много добра професия, защото помагаш на хората, грижиш се за тяхното спокойствие и сигурност, служиш на обществото,помагаш на държавата да накаже хората, които нарушават правилата и законите приети като нормални в обществото. Искам да съм полезен на обществото, като се грижа за тяхното спокойствие и сигурност, като спазвам закона и санкционирам хората, които не спазват закона. Искам да се грижа за защитата на националната сигурност, да се боря с престъпността, да опазвам обществения ред, здравето и живота на гражданите. Желая да постъпя в полицията за да се боря с наркотрафикантите, крадците, убийците и всички други престъпници.
Защо искате да изберем вас: Бих искал да изберете мен, защото аз съм взел много поуки, поучил съм се от много грешки, бил съм много време в казармата, 10, 12 години след това в армията. Обучен съм като елитен боец, знам много начини за обезвреждане на престъпниците, да бъда лице под прикритие, нямам страх от каквато и да е височина, не се страхувам дори и от смърта. Мога да работя в екип, нямам спорове - рядко се случват. И смятам, че съм безупречен за тази професия - но очаквам вашето решение!

Поздрави! Smile

FastKill3r

Брой мнения : 1
Join date : 24.11.2012

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите