Bulgarian Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov

3 posters

Go down

Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov Empty Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov

Писане  Eagle_Yakuza Пон Юли 25, 2011 9:28 pm

Име в играта:Boris_Raykov
имате ли паспорт: Да
имате ли лиценз: ДА_ шофиране
От кога играете: 2 дена тук 1 месец в друг сървар
Били ли сте полицай преди : да но в друг сарвар
Мога да помогна на RCPD с мойте знания за РП ,Знания за това колко е тежка задачата на полицаите , и моята воля и желание за работата.
Защо искате да изберем Вас: Защото съм редовен и свободното време дадено ми от Бог го прекарвам в този сървар.Защото аз не се отказвам МОГА да гоня някого с минути , с ЧАСОВЕ , защото имам желание за работата.1.НИКОГА НЕ СА ОТКАЗВАМ ДА ГОНЯ НАРУШИТЕЛ НА ЗАКОНА.2. НИКОГА (подчертано) НЕ ПРИЕМАМ ПОДКУП.3. НИКОГА НЕ ЖАЛЯ ПРЕСТЪПНИЦИТЕ. На тези 3 прости стъпки ми се държи характера.Няма значение дали Заподозряния е Админ ДАЛИ е VIP дали е обикновен играч мой дълг е да го гоня и ЩЕ ГО ПРЕСЛЕДВАМ И АКО ТРЯБВА ДА КРАЯ НА MAPA!!! Благодаря на всички ,които ще прочетат тази кандетатура ДОРИ и да не са админи!!! Лека нощт.(При мен е вечер)
Eagle_Yakuza
Eagle_Yakuza

Брой мнения : 39
Join date : 06.07.2011
Age : 26
Местожителство : Burgas

Върнете се в началото Go down

Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov Empty :Re

Писане  Petio_Kronos Пон Юли 25, 2011 9:51 pm

Хъмммммм..... ?!?!?! Мисля, че ще стане добър полицай от тебе но нека да не пребързваме.
Роко решава, а и трябва да ти се направи тест! study УСПЕХ
Petio_Kronos
Petio_Kronos

Брой мнения : 28
Join date : 02.07.2011

Върнете се в началото Go down

Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov Empty Re: Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov

Писане  Eagle_Yakuza Пон Юли 25, 2011 10:06 pm

абе тука без тест менава ли се Very Happy


Последната промяна е направена от Eagle_Yakuza на Вто Юли 26, 2011 1:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Eagle_Yakuza
Eagle_Yakuza

Брой мнения : 39
Join date : 06.07.2011
Age : 26
Местожителство : Burgas

Върнете се в началото Go down

Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov Empty Re: Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov

Писане  Krum_Asenov Вто Юли 26, 2011 12:17 pm

Тва не е баница кви са тия глупости да или не ...Първо според мен тря да имаш добра кандидатура после да ти се направи рп тест за да се види колко знаеш да рп-ваш и после да те вкарат в няква ситоация за да видят как, ще реагираш.. Аз не бих те одобрил само заради наглоста ти независимо дали имаш някви умения или не............

Пс . според мен нямам работа да пиша тук не не се сдържах ..
Krum_Asenov
Krum_Asenov

Брой мнения : 13
Join date : 04.07.2011
Age : 29
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov Empty Re: Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov

Писане  Eagle_Yakuza Вто Юли 26, 2011 1:05 pm

Къ,ф си ти ве ако имаш проблем не "Мърси" кандитатурата а пиши в "оплаквания" аз съм бил нагъл!!
Пуу такива като теб напрао не мога до ги понасям : Отворени ,НАДУТИ с ГОЛЯМО ЕГО направо.... не просто не .... И каде си ВИДЯЛ да сам писал " Да или Не " а ? офф не не ми си занимава с теб. Ся просто си нямал какво да правиш и си написал този отговор.Защо?Защото искаш да привлечеш внимание ли , и като си видял "А някой е писал кандитура я да се подразня" затовали написа отговора ,а ? Мисли преди да пишиш само това ще те кажа.

ПС : Имам чувсвото ,че си написал този отговор само да направиш скандал. Това искаш нали?
Eagle_Yakuza
Eagle_Yakuza

Брой мнения : 39
Join date : 06.07.2011
Age : 26
Местожителство : Burgas

Върнете се в началото Go down

Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov Empty Re: Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov

Писане  Krum_Asenov Вто Юли 26, 2011 2:04 pm

Eagle_Yakuza написа:абе тука без тест менава ли се Very Happy
Последната промяна е направена от Eagle_Yakuza на Вто Юли 26, 2011 4:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Точно праа скандали щото си няам работа... :х Тва за да или не си го имаше просто си го редакрирал... ако имаш некви други проблеми ми пиши лс
Krum_Asenov
Krum_Asenov

Брой мнения : 13
Join date : 04.07.2011
Age : 29
Местожителство : Sofia

Върнете се в началото Go down

Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov Empty Re: Кандитатура за служител на реда от Boris_Raykov

Писане  Eagle_Yakuza Вто Юли 26, 2011 3:17 pm

Very Happy Very Happy не не просто нене моля админи просто като я видите анкетата я заключете ,че тос не мога да го трая Very Happy Very Happy
Eagle_Yakuza
Eagle_Yakuza

Брой мнения : 39
Join date : 06.07.2011
Age : 26
Местожителство : Burgas

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите