Bulgarian Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Los Angeles Gangsters

3 posters

Go down

Los Angeles Gangsters Empty Los Angeles Gangsters

Писане  Owner Нед Юли 31, 2011 4:21 pm

Los Angeles Gangsters Flip_6

История:
Yordan_Kronos Роден през 1986 в Пуерто Рико.През 1991 Година семейството му Имигрира в Los Angeles, California,United States.Той неможе да се радва на детсвото си както всяко друго хлапе на неговата възраст.Той трябва да расте по бързо за да помага на семейството си да се издържа финансово.Майка му е Наркоманка а баща му Бил известен Дилър на Дрога в квартала.Yordan свикнал да вижда как баща му убива хора пред очите му ,а майка му била в нетрезвно състояние.Родителите му вместо да го пазят от беди те го вкарвали право в тях.Един обикновен Ден Yordan се връщаше от Училище, и видя Полиция и Линейки пред неговата къща.Той с насълзени очи пробяга да отиде да види какво става с негово семейство.И тогава един Полицай му съобщи ,че Майка му е Починала от Свръх Доза ,а баща му са го гръмнали заради сделка с наркотици.След което го отвеждат в Дом за Сираци.Yordan се запозна с 1 момче на име Pablo Antani Мексиканец.2мата се справяха с трудните препятсвия в дома.И Един ден Yordan Сътвори план да излязат от тази гадост.Той знаеше ,че ще го търсят да го Депортират Обратно в Puerto Rico Защото Беше Нелегален.На следващият Ден полицията беше пред дома,Имаше 2 избягали Момчета на име Yordan Kronos и Pablo Antani ,а до вратата лежаха 7 мъртви трупа на Охраната.Yordan i Pablo се бяха заселили в къщата на Родителите на Yordan.Той започна да търси дрехи и намери едно съндъче в което имаше Черен Глок.Yordan запаса пистолета в Дънките си и продължиха бързо ,защото знаеха ,че Полицаите ще ги търсят тук.Седмица след това Yordan и Pablo бяха затънали финансово.Имаха само няколко долара и решиха да купят Алкохол от местният Китайски Магазин.Избраха Алкохола Pablo го плати с последните пари ,но тогава Китаеца напсува Yordan "You Fucking Motherfucker" тогава Yordan разярен вобще не се колеба да извади пистолета си и гръмна 2 пъти в главата шибаният китаец.Pablo не можеше да повярва на очите си попита го какво прави,а Yordan само отговори "Опразни Касата".За първи път на 16 Години Yordan Ограби Магазин и направи Въоражен Опит с Убийство.Те имаха малко пари и отидоха при местният Магазин G Shop. Yordan си купи Червена Шапка (G - UNIT ) Бели Кецове AI G направи си няколко татуса в местното Студио.Вече Yordan изглеждаше като Истенско "G" и би разтрелял всеки без дори и да се колебае.Yordan обичаше Pablo като негов брат.Те бяха винаги задружни.Един ден след като се возиха в Savanata на Pablo решиха да заредят от Местната Бензионстанция "Gas Station 9" Беше 01:00 Вечерта и те тъкмо се прибираха в квартирата си.Когато спряха на Gas Station 9 Pablo видя някоко Мъже с Зелене Кърпи на устата да се приближават тогава Yordan се чудеше какво стана и ,чу само едно "Ouu SHIT" след 5 секунди Негрите започнаха Стрелба,Yordan извади неговият Глок Уби единият,След което Го простреляха в рамото 2 пъти,Той се наведе с надеждата ,че това ще свърши бързо.След 10 секунди сторени като 1 час Стрелбата Отихна Гангстерите се разбягаха,Yordan каза Pablo Добре ли си ,но никой не му отвърна,Yordan погледна към него и видя неговият приятел,който имаше като брат Мъртъв.Yordan взе ланеца на Pablo ,като спомен от него и с насълзени очи побягна разярен.След няколко дни беше Погребението на Pablo ,Имаше много негови приятели от Гантона.Yordan хвана ръката на мъртвият си приятел и прошепна на мъртвтото му тяло съвсем тихо."Ще отмъстя за теб,дори това да ми струва и живота".След което Yordan Замина с неговият "Mustang 1968".Години по късно Yordan известен вече като "Yo G" чу от негови приятели ,че Гангстери с Зелени Кърпи на Главите са започнали да проливат кръв в местният регион Red County,когато чу това на Yordan на лицето се появи само една Малка Усмивка.След което стегна Бъгажа си и потегли към Red County с цел да отмъсти за неговият приятел Pablo Antoni Marcalle.

Мото:
Всичко се постига с желание,и със сърце на Шампион.

Ранкове:

Лидер - Yordan_Kronos
Дясна Ръка -
Лява Ръка -
Гангстер -
Гангстер -
Гангстер -
Гангстер -

Дрехи:

ЛИДЕР
Los Angeles Gangsters Bossl
Дясна/Лява Ръка
Los Angeles Gangsters Leftrighthand
Гангстери
Los Angeles Gangsters Gansters
Момичета
Los Angeles Gangsters Samp026lm

Кандидатура за Бандата:

1.Име в Играта
2.Години
3.Предишни Банди,Организации
4.Били ли сте Баннат Преди.
5.Ако сте Били Защо.
6.Какви ще са бъдещите ли цели с бандата.
7.Защо искате да се присъедените в бандата (150 ДУМИ)



Скинове На Бандата

Моля всеки който е от бандата Да изтегли тези скинове,без тях не може да влезе.

ИЗТЕГЛИ ОТ ТУК (ЦЪК)
СЛАГАТ СЕ С IMG TOOL........СКИНОВЕТЕ МОГАТ ДА БЪДАТ ПОЛЗВАНИ САМО ОТ ЧЛЕНОВЕ НА БАНДАТА.ЩЕ ПОМОЛЯ НИТО АДМИНИ НИТО ЧЛЕНОВЕ ДА НЕ ГИ ПОЛЗВАТ.БЛАГОДАРЯ


Последната промяна е направена от Owner на Пон Авг 01, 2011 7:54 pm; мнението е било променяно общо 7 пъти
Owner
Owner
Сървър създател
Сървър създател

Брой мнения : 216
Join date : 02.07.2011
Age : 28
Местожителство : West Coast

Върнете се в началото Go down

Los Angeles Gangsters Empty Re: Los Angeles Gangsters

Писане  BOT RulzZz Нед Юли 31, 2011 8:14 pm

1.Име в Играта Adrian_RulzZz
2.Години 14
3.Предишни Банди,Организации Във този сървър не но знам кодекса Smile
4.Били ли сте Банат Преди. Да... От античийт и от админ защото го изнервих
5.Ако сте Били Защо. От античийта без причина, от админ защото го изнервих Very Happy
6.Какви ще са бъдещите ли цели с бандата. Да се издигна повече в йерархията
7.Защо искате да се присъедините в бандата (150 ДУМИ)
Преди няколко седмици заварих гаджето си (вече не) със боса на испанската мафия. Първоначално полудях извадих два девет милиметрови и направих мазало с първия куршум го оставих без достойнство а гаджето без глава Wink. Излезнах и им пуснах по един куршум на гардовете. От този момент загубих всичко семейството бандата респекта дори ми запалиха къщата а с нея ми изгоряха всички документи. Даже и колата си загубих (най-добрия ми приятел я потроши с бухалка). Опитах се да избягам но те все ме намират за това последния ми шанс остана това селце. Търся си банда... Защо?! Защото просто искам да има хора на които да разчитам и да си пазим гърбовете и ако ония гадове ме намерят поне да не съм сам повече
BOT RulzZz
BOT RulzZz

Брой мнения : 22
Join date : 24.07.2011

Върнете се в началото Go down

Los Angeles Gangsters Empty Re: Los Angeles Gangsters

Писане  Owner Нед Юли 31, 2011 8:16 pm

BOT RulzZz написа:1.Име в Играта Adrian_RulzZz
2.Години 14
3.Предишни Банди,Организации Във този сървър не но знам кодекса Smile
4.Били ли сте Банат Преди. Да... От античийт и от админ защото го изнервих
5.Ако сте Били Защо. От античийта без причина, от админ защото го изнервих Very Happy
6.Какви ще са бъдещите ли цели с бандата. Да се издигна повече в йерархията
7.Защо искате да се присъедините в бандата (150 ДУМИ)
Преди няколко седмици заварих гаджето си (вече не) със боса на испанската мафия. Първоначално полудях извадих два девет милиметрови и направих мазало с първия куршум го оставих без достойнство а гаджето без глава Wink. Излезнах и им пуснах по един куршум на гардовете. От този момент загубих всичко семейството бандата респекта дори ми запалиха къщата а с нея ми изгоряха всички документи. Даже и колата си загубих (най-добрия ми приятел я потроши с бухалка). Опитах се да избягам но те все ме намират за това последния ми шанс остана това селце. Търся си банда... Защо?! Защото просто искам да има хора на които да разчитам и да си пазим гърбовете и ако ония гадове ме намерят поне да не съм сам повече

ОТХВЪРЛЕН
Owner
Owner
Сървър създател
Сървър създател

Брой мнения : 216
Join date : 02.07.2011
Age : 28
Местожителство : West Coast

Върнете се в началото Go down

Los Angeles Gangsters Empty Re: Los Angeles Gangsters

Писане  BOT RulzZz Пон Авг 01, 2011 10:20 am

Owner написа:
BOT RulzZz написа:1.Име в Играта Adrian_RulzZz
2.Години 14
3.Предишни Банди,Организации Във този сървър не но знам кодекса Smile
4.Били ли сте Банат Преди. Да... От античийт и от админ защото го изнервих
5.Ако сте Били Защо. От античийта без причина, от админ защото го изнервих Very Happy
6.Какви ще са бъдещите ли цели с бандата. Да се издигна повече в йерархията
7.Защо искате да се присъедините в бандата (150 ДУМИ)
Преди няколко седмици заварих гаджето си (вече не) със боса на испанската мафия. Първоначално полудях извадих два девет милиметрови и направих мазало с първия куршум го оставих без достойнство а гаджето без глава Wink. Излезнах и им пуснах по един куршум на гардовете. От този момент загубих всичко семейството бандата респекта дори ми запалиха къщата а с нея ми изгоряха всички документи. Даже и колата си загубих (най-добрия ми приятел я потроши с бухалка). Опитах се да избягам но те все ме намират за това последния ми шанс остана това селце. Търся си банда... Защо?! Защото просто искам да има хора на които да разчитам и да си пазим гърбовете и ако ония гадове ме намерят поне да не съм сам повече

ОТХВЪРЛЕН
БЛАГОДАРЯ
BOT RulzZz
BOT RulzZz

Брой мнения : 22
Join date : 24.07.2011

Върнете се в началото Go down

Los Angeles Gangsters Empty Re: Los Angeles Gangsters

Писане  Brokencyde_Tribute Пон Авг 01, 2011 10:51 am

1.Име в Играта Brokencyde_Corleone
2.Години 16
3.Предишни Банди,Организации Във този сървър не обаче във други да
4.Били ли сте Баннат Преди. Да от античийт и админ защото сам нямал паспорт и книжка
5.Ако сте Били Защо.защото сам нямал паспорт и книжка
6.Какви ще са бъдещите ли цели с бандата. Да я издигна нагоре
7.Защо искате да се присъедените в бандата (150 ДУМИ)
Преди 2 месеца бях във едно градче наречено Angle Pine имахме задачки и ги свършихе прибрахме се и аз влизам във къщи и гледам насякаде разфърлено и след това ми се нахвърлиха 2 мутри и тогава почнах да ги налагам единия го смъкнах а другия го застрелях след това разбрах че са мутри от Лас Вентурас и от тогава тия гадни копелета ме гонят кадето и да се скрия кадето и да отида все ме намират искам да вляза във бандата за да имам хора зад гърба ми и да разчитам на тях каквото и да стане.
Brokencyde_Tribute
Brokencyde_Tribute

Брой мнения : 17
Join date : 25.07.2011

Върнете се в началото Go down

Los Angeles Gangsters Empty Re: Los Angeles Gangsters

Писане  Owner Пон Авг 01, 2011 11:26 am

Brokencyde_Tribute написа:1.Име в Играта Brokencyde_Corleone
2.Години 16
3.Предишни Банди,Организации Във този сървър не обаче във други да
4.Били ли сте Баннат Преди. Да от античийт и админ защото сам нямал паспорт и книжка
5.Ако сте Били Защо.защото сам нямал паспорт и книжка
6.Какви ще са бъдещите ли цели с бандата. Да я издигна нагоре
7.Защо искате да се присъедените в бандата (150 ДУМИ)
Преди 2 месеца бях във едно градче наречено Angle Pine имахме задачки и ги свършихе прибрахме се и аз влизам във къщи и гледам насякаде разфърлено и след това ми се нахвърлиха 2 мутри и тогава почнах да ги налагам единия го смъкнах а другия го застрелях след това разбрах че са мутри от Лас Вентурас и от тогава тия гадни копелета ме гонят кадето и да се скрия кадето и да отида все ме намират искам да вляза във бандата за да имам хора зад гърба ми и да разчитам на тях каквото и да стане.

ОТХВЪРЛЕН
Owner
Owner
Сървър създател
Сървър създател

Брой мнения : 216
Join date : 02.07.2011
Age : 28
Местожителство : West Coast

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите