Bulgarian Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплакване от Petio_Kronos

3 posters

Go down

Оплакване от Petio_Kronos Empty Оплакване от Petio_Kronos

Писане  unlegal_ Пет Юли 29, 2011 9:15 pm

Искам да попитам от кога за едно неиспълнение не заповед от полицай която се състои от:Слизай ВЕ!Се наказва с убииство и много време престой в затвора?Пояснявам ситуацията:Аз се качвам в ремаркето на един пикап който не е дори и полицейски,които е каран от Petio_Kronos и той ми казва:Слизай ВЕ!С такова отношение ли трябва де се отнасят полицаите в този сървър?Та да продължа-Аз отказах да сляза и той ме уби.Моля да се разгледа молбата обективно и да не се взема в предвид приятелски отношения между администраторите!В противен случай това не говори добре за сървъра и ще се направи всичко възможно това да се разбере от максимален брой играчи!!!

unlegal_

Брой мнения : 5
Join date : 27.07.2011

Върнете се в началото Go down

Оплакване от Petio_Kronos Empty :Re

Писане  Petio_Kronos Пет Юли 29, 2011 9:21 pm

Имам и свидетел, че не беше така и той е Woozercho_Kronos.
Моята версия на случилото се: Спрях пред банката с пикапа (моя пикап) и ти се качи на ремаркето.
Пита ме какво ще ме застреляш ли?
Аз ти казах да слезеш веднага от ремаркето и ти не изпълни заповедтта и после те съспектнах и ти ми каза давай убий ме!
Petio_Kronos
Petio_Kronos

Брой мнения : 28
Join date : 02.07.2011

Върнете се в началото Go down

Оплакване от Petio_Kronos Empty Re: Оплакване от Petio_Kronos

Писане  unlegal_ Пет Юли 29, 2011 10:00 pm

Първо-няма как да знам че това е твоя пикап.
Второ-питах те ще ме застреляш ли след като ти ми каза заплашително:Слизай ВЕ.
Трето-не мисля че има нужда да ме пускаш за "съспект" въз основа на това че не съм слязъл от някакъв пикап който дори не зная че е твой.
Четвърто-убийсто за това че играч не изпълнява полицейски команди които нямат нищо общо със сигурноста и правилата на сървъра за мен е произвол който превръща сървъра в обратното на предназначението му.
И пето-свидетеля ти е приятел който дълбоко се съмнявам,че ще каже обратна на твоята версия.
Повтарям нека администраторите обърнат сериозно внимание на поведението на подобни играчи и особено когато те са полицаи,ФБР,военни и т.н.
Съвет от мен,ако се позовавате на приятелски отношения м-у администраторите и нарушителите скоро ще си останете само малка групичка.

unlegal_

Брой мнения : 5
Join date : 27.07.2011

Върнете се в началото Go down

Оплакване от Petio_Kronos Empty Re: Оплакване от Petio_Kronos

Писане  Owner Съб Юли 30, 2011 5:43 am

И Двамата сте сгрешили,първо ти си проявил много много голям инат и едно от най големи правила (НОН РП) ,Докато ПЕТИО е сгрешил с СУСПЕКТА и с УБИЙСтВОТО
Owner
Owner
Сървър създател
Сървър създател

Брой мнения : 216
Join date : 02.07.2011
Age : 28
Местожителство : West Coast

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите