Bulgarian Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кандидатура на PuRrBeRrY_Park

2 posters

Go down

Кандидатура на PuRrBeRrY_Park Empty Кандидатура на PuRrBeRrY_Park

Писане  PuRrBeRrY_Park Вто Юли 05, 2011 12:11 pm

Име в играта:PuRrBeRrY_Park
Имате ли паспорт:Да
Имате ли Лиценз: В процез на удобряване...
От кога играете:2 дена и половина вече
Били ли сте полицай преди:Да, в доста други сървари и се справях доста добре
С какво можете да Помогнете на RCPD:Ако стана член на RCPD ще намаля престъпността !
Защо искате да изберем вас : Ако ме изберете ще помагам на закона с престъпността и ще вкарам ред в градовете(селата) , това е RP и така трябва да бъде, писнало ми е от играчи които незнаят какво е и си мислят, че е поредния DM сървар, в който могат да правят всичко каквото си поискат... Ако ми бъде приета кандидатурата аз ще попреча на това да стане както и многото други желащи . От нас зависи как ще играем и как ще се забавляваме в този Role Play ...ние играчите правим сървара и ние сме тези които ще го управляват правилно както трябва да бъде ! Smile - Благодаря за вниманието !!! Smile

PuRrBeRrY_Park

Брой мнения : 7
Join date : 04.07.2011

Върнете се в началото Go down

Кандидатура на PuRrBeRrY_Park Empty Re: Кандидатура на PuRrBeRrY_Park

Писане  RoKaTa Вто Юли 05, 2011 2:51 pm

PuRrBeRrY_Park написа:Име в играта:PuRrBeRrY_Park
Имате ли паспорт:Да
Имате ли Лиценз: В процез на удобряване...
От кога играете:2 дена и половина вече
Били ли сте полицай преди:Да, в доста други сървари и се справях доста добре
С какво можете да Помогнете на RCPD:Ако стана член на RCPD ще намаля престъпността !
Защо искате да изберем вас : Ако ме изберете ще помагам на закона с престъпността и ще вкарам ред в градовете(селата) , това е RP и така трябва да бъде, писнало ми е от играчи които незнаят какво е и си мислят, че е поредния DM сървар, в който могат да правят всичко каквото си поискат... Ако ми бъде приета кандидатурата аз ще попреча на това да стане както и многото други желащи . От нас зависи как ще играем и как ще се забавляваме в този Role Play ...ние играчите правим сървара и ние сме тези които ще го управляват правилно както трябва да бъде ! Smile - Благодаря за вниманието !!! Smile

ОДОБРЕН Пускам те в тестов период.
RoKaTa
RoKaTa

Брой мнения : 20
Join date : 04.07.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите