Bulgarian Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev

3 posters

Go down

Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev Empty Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev

Писане  LoN1 Сря Юли 27, 2011 3:09 pm

1.Име в играта: Bojidar_Georgiev
2.Години:14
3.Град: Варна
4.Имате ли Паспорт:Не , но в скоро време ще се взема
5.За Какъв Лиценз Кандидатствате:Шофиране
6.Защо искате да кандидатствате да вземете този Лиценз:Писна ми да се возя в градският транспорт с какви ли не хора : Потни , вонящи , цигани ( Несъм расист , просто в границите на IC .).Писна ми и когато се кача в някое такси да ми зимат по 100-200 лева . Ако броим с точност парите които съм дал до сега на шофьорите вече да съм си взел нова кола .. Когато се кача в автобуса се ще има някой дето да кихне/пръдне и не е приятно все пак ..





(За да не правя нова тема) :

1.Име в играта: Bojidar_Georgiev
2.Години:14
3.Град:Варна
4.Защо искате да кандидатствате за паспорт: Пристигнах тук и искам да започна работа , но паспора ми трябва . Изискват ми го за да нямам проблеми , а и бих искал да мога да се нарека почтен и официален гражданин на oкръг Red County .

Благодаря ,че прочете , LoN1


Последната промяна е направена от LoN1 на Пет Юли 29, 2011 2:39 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
LoN1
LoN1

Брой мнения : 5
Join date : 27.07.2011

Върнете се в началото Go down

Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev Empty Re: Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev

Писане  EnergoN Сря Юли 27, 2011 4:00 pm

Точно това се изка Embarassed Embarassed Embarassed Правиш тема и попълваш study silent silent silent silent

EnergoN

Брой мнения : 8
Join date : 03.07.2011

Върнете се в началото Go down

Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev Empty Re: Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev

Писане  LoN1 Пет Юли 29, 2011 2:37 pm

Нямаше нужда от коментара .. И ако може да попитам решихте ли нещо за пасторта или лиценза ..
LoN1
LoN1

Брой мнения : 5
Join date : 27.07.2011

Върнете се в началото Go down

Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev Empty Re: Заявка за лиценз/паспорт на Bojidar_Georgiev

Писане  Owner Пет Юли 29, 2011 2:45 pm

Ще бъдеш изпитан
Owner
Owner
Сървър създател
Сървър създател

Брой мнения : 216
Join date : 02.07.2011
Age : 28
Местожителство : West Coast

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите