Bulgarian Red County Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи)

3 posters

Go down

Това нормално ли е да се случва в игра която се опитва да пресъздаде изтинска държава

Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Vote_lcap33%Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Vote_lcap67%Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Vote_rcap 67% 
[ 4 ]
 
Общо гласове : 6
 
 
Poll closed

Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Empty Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи)

Писане  BOT RulzZz Сря Юли 27, 2011 3:09 pm

1.Вашето име в игра: BOT_RulzZz
2.Срещу кого имате оплакване: Drift_Pachino; aLeX_AnGeLov; (Имаше и трети специален агент но той лефтна преди да му запи6а името Smile
3.Поради каква причина: Бях AFK когато влизам отново в играта виждам че 2ма полицаи и един специален агент ме стрелят а отгоре във чата има надпис че имам 3 или 4 звезди търсеност!?! Но едно не мога да си обесня как съм толкова добър на SA-MP че чак и AFK докато разглеждам този форум (защото изках да пусна нова банда) мога да играя че и чак да права някакви нередности... или може би обеснението е друго... може би полицаите им е било скучно или са нямали какво да правят и са ми организирали една приятелска гонка в която изгубих всичките си пари изкарани чрез работа само за да ме зарадват! Жалко не се зарадвах да седя 20 - 30 минути в затвора за това изкам и аз да ги зарадвам като им устроя един бан по възможност или някое друго наказание в играта Smile благодаря от сърце предварително аз сега ще ходя да чакам да ми минат 20 минути в затвора!!!
4.Клип/Снимка (Задължително): Не знам как се качва но мога да пратя по скайп Smile
5.Други коментари:Дано си получат наказанието от мене толкова
BOT RulzZz
BOT RulzZz

Брой мнения : 22
Join date : 24.07.2011

Върнете се в началото Go down

Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Empty Re: Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи)

Писане  aLeX_Pachino Чет Юли 28, 2011 6:54 am

Абе ти за къв се мислиш имаш е банда и най-великата си мислиш ,че е.Аз и Drift_Pachino те спряхме за да те провереим.Аз ти казах да спреш ,но ти продължи да бягаш.После те питах предаваш ли се ти не ми отговори и ние почнахме да те гърмим.После ти почна да ни нареждаш.

aLeX_Pachino

Брой мнения : 27
Join date : 06.07.2011

Върнете се в началото Go down

Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Empty Re: Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи)

Писане  BOT RulzZz Чет Юли 28, 2011 8:55 am

aLeX_Pachino написа:Абе ти за къв се мислиш имаш е банда и най-великата си мислиш ,че е.Аз и Drift_Pachino те спряхме за да те провереим.Аз ти казах да спреш ,но ти продължи да бягаш.После те питах предаваш ли се ти не ми отговори и ние почнахме да те гърмим.После ти почна да ни нареждаш.
Тва си го излежах даже и Йордан беше в игра но после когато бях AFK (чак след като Админа излезе) е така ни6то не съм направил и кво да вида некви седат и ме пуцат?! Кво да направа да отида до най близката кола и да избягам скапан ПеДеР*с Smile
П.П И за къв се мисля ми попитай майка си да ти каже че от вчера (^^ разпорих я) съм ти доведен баща викай ми тате или чичо Wink
BOT RulzZz
BOT RulzZz

Брой мнения : 22
Join date : 24.07.2011

Върнете се в началото Go down

Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Empty :Re

Писане  Petio_Kronos Чет Юли 28, 2011 9:18 am

Моля без псувни Exclamation Shocked
Petio_Kronos
Petio_Kronos

Брой мнения : 28
Join date : 02.07.2011

Върнете се в началото Go down

Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи) Empty Re: Злоупотребяване с права дадени в играта (полицаи)

Писане  BOT RulzZz Чет Юли 28, 2011 11:01 am

Petio_Kronos написа:Моля без псувни Exclamation Shocked

И Аз моля да бъде обърнато внимание на публикацията ми Smile
BOT RulzZz
BOT RulzZz

Брой мнения : 22
Join date : 24.07.2011

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите